Hakkımızda 

 


 

 

KARAKAŞ ÇİFTLİĞİ 1969 YILINDA EGE BÖLGESİNİN DOĞA HARİKASI DİLEK YARIMADASINDA ÇAM ORMANLARI İLE DENİZİN BULUŞTUĞU YERDE BİR NARENCİYE BAHÇESİ OLARAK KURULDU. EKREM, RUHİ, FERİDUN KARAKAŞ KARDEŞLER SÖKE EŞRAFINDANDIR VE YILLARCA TİCARET HAYATINDA BAŞARILI BİR EKİP OLDULAR. SONRAKİ YILLARDA TARIM SEKTÖRÜNE DE GİRDİLER VE SÖKE’YE BAĞLI AĞAÇLI KÖYÜNDE ZEYTİN BAHÇESİ KURMAK İÇİN ARAZİLER SATIN ALDILAR. ÖNCELERİ BİR HOBİ OLARAK BAŞLAYAN BU FAALİYETLER DAHA SONRA ÇEŞİTLENEREK TOPTAN ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI SATIŞI OLARAK DEVAM ETTİ. BALCIOĞLU MARKASI İLE BÜTÜN EGE BÖLGESİNE ZEYTİNYAĞI VE ZEYTİN PAZARLADILAR. SALAMURA YAPILAN ZEYTİNLERİ TAMAMEN DOĞAL YÖNTEMLERLE TATLANDIRDILAR.

 

BİZLERDE 2.KUŞAK TEMSİLCİLERİ OLARAK BÜYÜKLERİMİZİN AÇTIĞI YOLDAN ONLARIN ATTIĞI TEMELLER ÜZERİNE BİR ŞEYLER KOYMAYA GAYRET EDİYORUZ. EN BÜYÜK HEDEFİMİZ ÖNCELİKLE BU MUCİZE BİTKİNİN TANITIMINI YAPMAK SONRASINDA KARAKAŞ ÇİFTLİĞİ MARKAMIZLA ÜRETTİĞİMİZ MAMULLERİ SAĞLIKLI BİR ÜRETİM PROSESİNDEN GEÇİRDİKTEN SONRA EN DOĞAL HALİYLE SİZLERE ULAŞTIRMAKTIR.

 ZEYTİNLİKLERİMİZ GÜNEY EGE BÖLGESİNDE SÖKE, YE BAĞLI AĞAÇLI KÖYÜNDE BULUNMAKTADIR. ZEYTİN ÇEŞİDİMİZİN ÇOĞUNLUĞUNU MEMECİK TÜRÜ ZEYTİNLER OLUŞTURMAKTADIR. BUGÜN TÜRKİYEDE ARTIK BİRÇOK ZEYTİNYAĞI TADIM UZMANI EN KALİTELİ ZEYTİNYAĞI VEREN ÇEŞİDİN MEMECİK OLDUĞUNU SÖYLEMEKTEDİRLER.

 

İYİ TARIM BELGESİNE SAHİP FİRMAMIZ SAĞLIKLI ÜRÜNLERİ SAĞLIKLI AMBALAJLARDA SİZLERE SUNMAYA DEVAM EDECEK.

E-POSTA LİSTEMİZE KAYIT OLUN. YENİ ÜRÜN VE FIRSATLARDAN ÖNCE SİZİN HABERİNİZ OLSUN.